Slajd
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Kategorie blog
AKTUALNOŚCI
Kleje do płytek ceramicznych

Płytki ceramiczne to powszechny materiał służący do wykończenia wnętrz. Często kładziemy je w łazience, kuchni, holu , przedpokoju, a nawet w salonie. Część z nich kładziemy na podłodze inne na ścianach. Wszystkie one mają spełniać funkcje dekoracyjne jak i użytkowe. Dzięki nim pomieszczenia, w których zostały zastosowane mają być komfortowe, piękne i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Chemia budowlana

Chemia budowlana to szeroka gama produktów, z którą zetkną się każdy kto budował dom lub dokonywał remontu. Mnogość produktów kryjących się pod pojęciem chemia budowlana jest bardzo szeroki: kleje, zaprawy, farby, lakiery, impregnaty, pianki montażowe, szpachle, silikony, grunty wszystkie one występują w co najmniej kilku a często kilkunastu wariantach różniących się właściwościami i przeznaczeniem.

Tynki strukturalne

Rynek produktów do wystroju wnętrz proponuje liczne rozwiązania w efekcie, których nasze wnętrza mają być piękne i niebanalne a przy tym praktyczne. Przez kilka sezonów niepodzielnie panowała moda na cegłę i panele drewniane teraz nastał czas kiedy, coraz chętniej sięgamy po tynki strukturalne. To w zasadzie dość proste a zarazem niebanalne rozwiązanie pozwala na uzyskiwanie ciekawych efektów, jednocześnie z ekonomicznego punktu widzenia jest dość opłacalne.

Prowadzisz firmę?
Zapytaj o ofertę!

Sonda
Na co zwracasz uwagę kupując farbę?
POKONAJ PLEŚŃ W TRZECH PROSTYCH KROKACH 0
POKONAJ PLEŚŃ W TRZECH PROSTYCH KROKACH

Powstawanie grzybów i pleśni na ścianach to problem, który występuje w pomieszczeniach wielu domostw i innych budynkach użytkowych. Domowe sposoby lub dostępne środki grzybobójcze nie zawsze są w stanie definitywnie rozwiązać ten problem. Do skutecznej walki z niechcianymi plamami i wykwitami na ścianach wkracza włoska firma San Marco, która opracowała skuteczny system przeciwpleśniowy w oparciu o trzy wyspecjalizowane produkty grzybobójcze.

Głównym czynnikiem sprzyjającym powstawaniu grzybów jest wilgoć, występująca często na skutek przemarzania ścian lub błędnego wykonania izolacji pionowej i poziomej fundamentów. Pojawieniu się wilgoci sprzyja także niesprawna wentylacja lub jej zupełny brak. Jeszcze inną przyczyną brzydkich zacieków i rozwoju grzybiczych wykwitów może być wadliwa instalacja wodno-kanalizacyjna lub niedostateczne ogrzewanie pomieszczeń.

Grzyby to nie tylko uciążliwy problem estetyczny, lecz także zagrożenie dla zdrowia domowników. Długotrwały kontakt z pleśnią może powodować podrażnienie skóry i górnych dróg oddechowych, wpływać negatywnie na układ odpornościowy i nerwowy, a nawet prowadzić do uaktywnienia komórek nowotworowych. Warto więc zadbać o to, by definitywnie pozbyć się nieprzyjemnych plam i nalotów ze ścian naszego pomieszczenia.

Efektywną walkę z pleśnią gwarantuje firma San Marco, która przygotowała skuteczny system walki oparty na trzech wyspecjalizowanych produktach:

1. COMBAT 222 0,5L – środek przeznaczony do czyszczenia powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, zanim zostaną pomalowane specjalnymi farbami tworzącymi powłokę zabezpieczającą przed wzrostem pleśni czy grzybów. Kolejną zaletą tego preparatu jest możliwość doraźnego stosowania na małych powierzchniach dotkniętych pleśnią i grzybem, w celu przywrócenia ich pierwotnego wyglądu, bez konieczności uciekania się do malowania. Jego wydajność mieści się w granicach 8-10 m² z 1l na warstwę.


2. COMBAT 333 0,5L – wyspecjalizowany produkt dezynfekujący, stworzony z myślą czyszczenia powierzchni, skutecznie powstrzymując porost grzybów, glonów i pleśni na ścianach. Może być stosowany zarówno na starych powłokach malarskich wewnątrz pomieszczenia jak również na tynkach elewacyjnych. Jego wydajność mieści się w granicach 8-10 m² z 1l na warstwę. Zaleca się położenie od 1 do 2 warstw.

3. SUPERCONFORT 4L – antyoksydacyjna termoizolacyjna farba ścienna do wnętrz na bazie żywic wersenianu winylu w dyspersji wodnej, charakteryzująca się niskim współczynnikiem przenoszenia ciepła. Właściwość tę zawdzięcza zawartości specjalnych, wydrążonych szklanych mikrokulek. Środek ten, pod względem efektu estetycznego jest bardzo podobny do zwykłych farb oddychających w dyspersji wodnej: poprawia izolację cieplną ścian, przeciwdziałając, w ten sposób, powstawaniu skroplin, tworzących się z powodu różnicy między temperaturą powietrza a temperaturą ściany. Likwidacja problemu osiadania pary wodnej, która jest zasadniczą przyczyną powstawania pleśni, gwarantuje poprawę komfortu mieszkaniowego. SUPERCONFORT opracowano jako produkt z przeznaczeniem do zabezpieczenia powierzchni ściennych w pomieszczeniach szczególnie narażonych na powstawanie wilgoci, takich jak kuchnie, piwnice, łazienki, pralnie itp. Jego wydajność mieści się w granicach do 6 m² z 1l na warstwę. W celu zapewnienia jak najlepszego efektu zaleca się położenie dwóch warstw.


Zapraszamy do zakupu zestawu w promocyjnej cenie:

https://dekoracjewnetrz.eu/Przeciwplesniowy-zestaw-SAN-MARCO?preview=true

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl