Raty PayU DEKORACJEWNETRZ.EU

Chmura tagów

PUDER Tynk dekoracyjny zestaw do 10m2

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 179,00 zł 179.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: LuxMal
Kod produktu: Puder TG Zestaw

Opis

PUDER TG

Zestaw do wykonania tynku dekoracyjnego Puder na powierzchni 10m2. W skład zestawu wchodzi: Puder TG 10kg, masa podkładowa, 1L, przecierka 1L

ZASTOSOWANIE:

Dekoracyjny akrylowy tynk cienkowarstwowy. Przeznaczony do wykonywania trwałych aplikacji wewnętrznych o fakturze wynikającej od sposobu i rodzaju użytego narzędzia. Stosowany do wypraw ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych, a także obiektach użyteczności publicznej. Po pomalowaniu przecierką firmy Luxmal odporny na mycie. Dzięki dekoluxowi można uzyskać w prosty i szybki sposób ciekawe desenie oraz faktury imitujące stary tynk, skórę, starą blachę, kutą miedź, efekt liści i wiele innych struktur odpornych na mycie. Atrakcyjne efekty powstają z barwienia dekoluxu pigmentami i przecierkami barwnymi luk lakierami opalizującymi. Tynk ten przeznaczony jest do nośnych starych i nowych tynków, płyt gipsowych, uprzednio malowanych powierzchni zagruntowanych odpowiednim gruntem. W przyszłości nie trzeba zdzierać tynku można go zamalować farbą odporną na mycie i zmienić kolor przecierki. Tynk charakteryzuję się niezwykłą elastycznością, trwałością i łatwością w stosowaniu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Produkt jest w postaci gotowej do użycia. Podłoże pod tynk powinno być nośne, czyste, suche i bez spękań, najlepiej zagruntowane podkładowym gruntem (Masa Podkładowa).Nanosić pacą, szpachlą, wałkiem, pędzlem lub natryskiem kropelkowym. Jednorazowe zbyt grube nałożenie tynku może spowodować spękania. Po wyschnięciu tynk w razie potrzeby można złagodzić papierem ściernym lub gąbką ścierną o małym ziarnie. W celu uzyskania tynku odpornego na mycie należy pokryć go Przecierką. DEKOLUX można barwić pigmentami do farb wodnych. W przypadku stosowania bardzo intensywnych kolorów przecierek radzimy pokryć DEKOLUX farbą TG PÓŁMAT w jaśniejszym kolorze, a potem po wyschnięciu nanieść właściwy kolor. Do uzyskania grubych struktur należy nakładać następną warstwę po wyschnięciu poprzedniej.

Film instruktażowy producenta:

DANE TECHNICZNE:

Baza: Dyspersja żywic akrylowych, z dodatkiem wypełniaczy mineralnych, bieli tytanowej
Konsystencja: Masa
Kolor: Biały lub według wzornika
Przygotowanie: Produkt gotowy do użycia, w razie potrzeby wymieszać
Zużycie: W zależności od grubości nakładania 0,7-1,7kg/ m2.
Czas wysychania: Od 4 do 12 godz.(przy wilgotnym podłożu i niskiej temperaturze może ulec wydłużeniu)
Temperatura podłoża i powietrza: od +10oC do +25oC
Ilość warstw: 1lub kilka
Okres przydatności: 24 miesiące od daty produkcji.
Rozcieńczalnik: woda
Szkodliwość: brak
Ciężar właściwy: 1,65 kg/dm3 przy + 20oC
Oddychający: Tak

ATESTY I NORMY

  • Posiada Atest Higieniczny nr HK/B/0605/04/2009
  • Polska Norma: PN-B-10106-1997
  • Krajowa Deklaracja Zgodności: DEKOLUX TG nr 4/12.02.2008 wystawiona dnia 12.02.2008 Kat.A1. Dopuszczalna zawartość LZO od 2009r 30g /kg
  • Produkt zawiera poniżej 30g/kg
  • Data produkcji: podana na opakowaniu
  • Okres ważności: 24 miesiące

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO

Chronić przed dziećmi, spożyciem, kontaktem z oczami, przedłużającym się kontaktem ze skórą. W wypadku kontaktu z oczami, przemyć dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Pomieszczenia zamknięte w czasie prac malarskich i po ich zakończeniu należy starannie wywietrzyć do zaniku specyficznego zapachu. Po tym okresie nadaje się do użytku. Nie wylewać do kanalizacji lub ciągów. Podane informacje wynikają z posiadanej najlepszej wiedzy i doświadczenia w wyjątkowych wypadkach mogą nie mieć zastosowania do właściwości i stanu konkretnego podłoża, które będzie pokrywane. Dlatego zalecane jest wykonanie próbnej aplikacji fragmentu podłoża przed malowaniem całej powierzchni.

Dane techniczne

Rodzaj efektu Pozostałe efekty
Przeznaczenie Tylko wewnętrzne

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl