Slajd

PUDER Tynk dekoracyjny zestaw do 10m2

Kod produktu: Puder TG Zestaw
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 179,00 zł 179.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 179 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

PUDER TG

Zestaw do wykonania tynku dekoracyjnego Puder na powierzchni 10m2. W skład zestawu wchodzi: Puder TG 10kg, masa podkładowa, 1L, przecierka 1L

ZASTOSOWANIE:

Dekoracyjny akrylowy tynk cienkowarstwowy. Przeznaczony do wykonywania trwałych aplikacji wewnętrznych o fakturze wynikającej od sposobu i rodzaju użytego narzędzia. Stosowany do wypraw ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych, a także obiektach użyteczności publicznej. Po pomalowaniu przecierką firmy Luxmal odporny na mycie. Dzięki dekoluxowi można uzyskać w prosty i szybki sposób ciekawe desenie oraz faktury imitujące stary tynk, skórę, starą blachę, kutą miedź, efekt liści i wiele innych struktur odpornych na mycie. Atrakcyjne efekty powstają z barwienia dekoluxu pigmentami i przecierkami barwnymi luk lakierami opalizującymi. Tynk ten przeznaczony jest do nośnych starych i nowych tynków, płyt gipsowych, uprzednio malowanych powierzchni zagruntowanych odpowiednim gruntem. W przyszłości nie trzeba zdzierać tynku można go zamalować farbą odporną na mycie i zmienić kolor przecierki. Tynk charakteryzuję się niezwykłą elastycznością, trwałością i łatwością w stosowaniu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Produkt jest w postaci gotowej do użycia. Podłoże pod tynk powinno być nośne, czyste, suche i bez spękań, najlepiej zagruntowane podkładowym gruntem (Masa Podkładowa).Nanosić pacą, szpachlą, wałkiem, pędzlem lub natryskiem kropelkowym. Jednorazowe zbyt grube nałożenie tynku może spowodować spękania. Po wyschnięciu tynk w razie potrzeby można złagodzić papierem ściernym lub gąbką ścierną o małym ziarnie. W celu uzyskania tynku odpornego na mycie należy pokryć go Przecierką. DEKOLUX można barwić pigmentami do farb wodnych. W przypadku stosowania bardzo intensywnych kolorów przecierek radzimy pokryć DEKOLUX farbą TG PÓŁMAT w jaśniejszym kolorze, a potem po wyschnięciu nanieść właściwy kolor. Do uzyskania grubych struktur należy nakładać następną warstwę po wyschnięciu poprzedniej.

Film instruktażowy producenta:

DANE TECHNICZNE:

Baza: Dyspersja żywic akrylowych, z dodatkiem wypełniaczy mineralnych, bieli tytanowej
Konsystencja: Masa
Kolor: Biały lub według wzornika
Przygotowanie: Produkt gotowy do użycia, w razie potrzeby wymieszać
Zużycie: W zależności od grubości nakładania 0,7-1,7kg/ m2.
Czas wysychania: Od 4 do 12 godz.(przy wilgotnym podłożu i niskiej temperaturze może ulec wydłużeniu)
Temperatura podłoża i powietrza: od +10oC do +25oC
Ilość warstw: 1lub kilka
Okres przydatności: 24 miesiące od daty produkcji.
Rozcieńczalnik: woda
Szkodliwość: brak
Ciężar właściwy: 1,65 kg/dm3 przy + 20oC
Oddychający: Tak

ATESTY I NORMY

  • Posiada Atest Higieniczny nr HK/B/0605/04/2009
  • Polska Norma: PN-B-10106-1997
  • Krajowa Deklaracja Zgodności: DEKOLUX TG nr 4/12.02.2008 wystawiona dnia 12.02.2008 Kat.A1. Dopuszczalna zawartość LZO od 2009r 30g /kg
  • Produkt zawiera poniżej 30g/kg
  • Data produkcji: podana na opakowaniu
  • Okres ważności: 24 miesiące

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO

Chronić przed dziećmi, spożyciem, kontaktem z oczami, przedłużającym się kontaktem ze skórą. W wypadku kontaktu z oczami, przemyć dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Pomieszczenia zamknięte w czasie prac malarskich i po ich zakończeniu należy starannie wywietrzyć do zaniku specyficznego zapachu. Po tym okresie nadaje się do użytku. Nie wylewać do kanalizacji lub ciągów. Podane informacje wynikają z posiadanej najlepszej wiedzy i doświadczenia w wyjątkowych wypadkach mogą nie mieć zastosowania do właściwości i stanu konkretnego podłoża, które będzie pokrywane. Dlatego zalecane jest wykonanie próbnej aplikacji fragmentu podłoża przed malowaniem całej powierzchni.

ATRYBUTY PRODUKTU

Rodzaj efektu Pozostałe efekty
Przeznaczenie Tylko wewnętrzne
Konsystencja Gotowa masa
Rozcieńczalnik Woda
Okres przydatności 24 miesiące

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl