Slajd
Szkolenia

ARCHIWUM SZKOLEŃ:

DNI OTWARTE Z VALPAINT

4 marca 2020

9:00 - 15:00

DEKORHOME, UL. DZIKA 3/5, CZĘSTOCHOWA

Zapraszamy zainteresowanych wykonawców na warsztaty z technik dekoracyjnych przy użyciu produktów włoskiej firmy Valpaint. Warsztaty odbędą się w środę, 4. marca, w godz. 9:00-15:00 w naszym salonie stacjonarnym w Częstochowie przy ul. Dzikiej 3/5.
 

WARSZTATY TIKKURILA DLA WYKONAWCÓW (18.10.2019 PIĄTEK)

Restauracja CARDAMON, ul. Ludowa 142, 42-215 Częstochowa

Organizator: DEKORHOME.PL

Zapraszamy na darmowe warsztaty techniczne TIKKURILA, które odbędą się w piątek 18 października w restauracji Cardamon w Częstochowie. Zakres tematyczny szkolenia to przede wszystkim nowości produktowe Tikkurila czyli masy szpachlowe PRESTO LV i LF+ do pomieszczeń suchych oraz wilgotnych, a także produkty do aplikacji wałkiem PRESTO R.

Harmonogram warsztatów:

15:00 Sprawdzenie obecności

15:30 Część teoretyczna

16:15 Przerwa i catering

16:45 Część praktyczna

17:30 Losowanie nagród dla uczestników szkolenia

17:45 Zakończenie szkolenia - wręczenie certyfikatów

18:00 Rozmowy networkingowe dla chętnych

 

ZOBACZ MAPĘ DOJAZDU DO MIEJSCA WARSZTATÓW:


Szkolenie VALPAINT dla wykonawców.

Częstochowa, ul. Wieluńska 19 - DEKORACJEWNETRZ.EU

WTOREK 18 SIERPNIA 2015

Szkolenie odbędzie w godzinach 16:00 - 18:00

Program szkolenia:

- prezentacja firmy Valpaint

- część teoretyczna - informacje techniczne na temat tynków dekoracyjnych

- część praktyczna - wykonywanie tynków dekoracyjnych na planszach ekspozycyjnych

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu dla wykonawców tynków dekoracyjnych firmy VALPAINT.

Ilość miejsc ograniczona. Aby potwierdzić udział w szkoleniu prosimy o rejestrację poprzez poniższy link:

 

 

 

Firma VALPAINT to wiodący na rynku włoskim producent farb i tynków  dekoracyjnych, oraz powłok użytkowych stosowanych w architekturze wnętrz.

VALPAINT S.p.A. powstała w 1988 roku założona przez jego dyrektora Fernando Sarti. Firma uważana jest za jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie włoskich przedsiębiorstw ze względu na prowadzone niezwykle nowoczesne laboratoria badawcze. Laboratoria te opierają się na partnerstwie i wykorzystaniu doświadczeń chemików, ekspertów i techników do poszukiwania i wytwarzania nowoczesnych a wręcz awangardowych farb i tynków dekoracyjnych.

Technologie stosowane w produkcji przez VALPAINT sprawiają, że wysokiej jakości, innowacyjne farby do których wytwarzania użyto najnowocześniejszych komponentów są jednocześnie przyjazne i pełne poszanowania dla środowiska naturalnego. Obecny zakres produkcji obejmuje bardzo wiele znamienitych produktów:

  • wielobarwne farby i powłoki
  • farby z efektami specjalnymi
  • mineralne tynki dekoracyjne
  • powłoki do uzyskiwania efektów antycznych
  • efektowne tynki dekoracyjne
  • struktury ścienne kolekcja JUNGLE®

i wiele innych produktów, takich jak np. szereg pięknych szablonów do wykorzystywania w architekturze wnętrz, bądź też narzędzi i akcesoriów malarskich do aplikacji dekoracji.

VALPAINT S.p.A. posiada bardzo silną pozycję na rynku we Włoszech a to dzięki znakomicie rozbudowanej sieci sprzedaży. Jej pozycja coraz bardziej umacniana jest także poza granicami dzięki rozbudowanej sieci dystrybutorów i ciągle rosnącej liczbie własnych oddziałów, które są prowadzone przez wysoko wyspecjalizowany personel. Polityka sprzedaży VALPAINT jest nastawiona przede wszystkim na zadowolenie klientów. Robimy wszystko aby sprostać ich wymaganiom, oferując nowe, innowacyjne i funkcjonalne produkty, dzięki którym nasze producenckie pomysły i potrzeby konsumenta są tak bardzo do siebie zbliżone, że określić je można stanem doskonałej harmonii.

 

Jak dojechać?

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl