Slajd

Rozcieńczalnik do wyrobów styrenowanych i chlorokauczukowych Jedynka

Kod produktu: Jedynka Rozcieńczalnik 2
Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 12,90 zł 12.90
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 12 pkt [?]
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

OPIS PRODUKTU

Mieszanina rozpuszczalników aromatycznych. Ma postać jednorodnej, klarownej cieczy, bez zmętnień i zawiesin. Podczas rozcieńczania nie powoduje zmian w jednorodności wyrobu rozcieńczonego.

  • nie powoduje zmian w jednorodności rozcieńczonego wyrobu


PRZEZNACZENIE

Produkt przeznaczony jest do rozcieńczania wyrobów styrenowanych i chlorokauczukowych, m.in. produktu JEDYNKA® NEOKOR®.

APLIKACJA

Rozcieńczalnik należy dodawać do wyrobu małymi porcjami, stale mieszając. Ilość dodawanego rozcieńczalnika zależy od wymaganej lepkości roboczej wyrobu rozcieńczanego.

TERMIN PRZYDATNOŚCI: 36 miesięcy od daty produkcji, w fabrycznie zamkniętym opakowaniu.

OPAKOWANIA: 0,5 l i 5 l

WSKAZÓWKI BHP I PPOŻ.: Zawiera: produkt reakcji masy m-ksylenu i o-ksylenu i p-ksylenu i etylobenzenu. Niebezpieczeństwo. Łatwopalna ciecz i pary. Działa szkodliwie w kontakcie ze skórą lub w następstwie wdychania. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Może powodować podrażnienie dróg oddechowych. Może powodować uszkodzenie narządów poprzez długotrwałe lub narażenie powtarzane. Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Unikać wdychania pary. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Przechowywać z dala od źródeł iskrzenia i otwartego ognia. Nie palić. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub wezwać lekarza. NIE wywoływać wymiotów. Przechowywać pod zamknięciem. Puste opakowania jak i opakowania zawierające pozostałości farb przekazać do punktu zajmującego się zbieraniem tego rodzaju odpadów. Szczegółową informację na temat możliwości zbierania odpadów można uzyskać w lokalnym urzędzie gminy.

TRANSPORT I PRZECHOWYWANIE: Przechowywać i transportować w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze od +5°C do +25°C. Składować w pomieszczeniach suchych i przewiewnych.

ATRYBUTY PRODUKTU

Rodzaj Rozcieńczalnik
Kolor Bezbarwne
Rozcieńczalność Rozpuszczalnikowe

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl