Slajd

JEDYNKA Antykorozyjna Farba podkładowa do metalu

Kod produktu: Jedynka Antykorozyjna
Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 19,90 zł 19.90
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 19 pkt [?]
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

JEDYNKA Antykorozyjna Farba podkładowa do metalu 

Farba podkładowa produkowana na bazie żywicy alkidowej w niskoaromatycznej benzynie. Doskonale zabezpiecza podłoże przed korozją, zapewniając jednocześnie bardzo dobry efekt dekoracyjny emalii nawierzchniowej.

  • skuteczna ochrona przed korozją
  • odporność na warunki atmosferyczne
  • szybkie schnięcie
  • doskonała przyczepność do podłoża
  • super wydajność: ok. 12 m2/lprzy jednokrotnym malowaniu

DOSTĘPNE KOLORY:


PRZEZNACZENIE: Zalecana do gruntowania powierzchni i elementów stalowych oraz żeliwnych użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz jako podkład pod emalie wodorozcieńczalne, chlorokauczukowe oraz alkidowe (JEDYNKA® DO DREWNA I METALU POŁYSK/MAT, JEDYNKA® EMAFTAL POŁYSK).

APLIKACJA

1) PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA: Z powierzchni stalowych i żeliwnych przed nałożeniem podkładu należy dokładnie usunąć odpryski i złuszczenia starej powłoki malarskiej. Powierzchnie przeznaczone do gruntowania powinny być oczyszczone z rdzy i innych zanieczyszczeń, suche, czyste i odtłuszczone np. za pomocą benzyny ekstrakcyjnej.

2) MALOWANIE: Nanosić: pędzlem, wałkiem lub natryskiem pneumatycznym. W przypadku natrysku można dodać nie więcej niż 20% obj. rozcieńczalnika. Przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od stopnia zagrożenia korozyjnego i wymaganego czasu ochrony, należy nałożyć 1 lub 2 warstwy podkładu JEDYNKA® ANTYKOROZYJNA, z zachowaniem co najmniej 8-godzinnego odstępu czasu. Odstęp musi być odpowiednio dłuższy w niższych temperaturach i przy dużej wilgotności powietrza. Emalię nawierzchniową można nakładać po 24 godzinach.

Uwaga! Prace malarskie prowadzić w temperaturach dodatnich.

3) CZYSZCZENIE NARZĘDZI: Przed przystąpieniem do mycia narzędzi należy je dobrze wytrzeć, w celu usunięcia możliwie największej ilości produktu. Czyścić ROZCIEŃCZALNIKIEM NISKOAROMATYCZNYM DO WYROBÓW FTALOWYCH I ALKIDOWYCH marki JEDYNKA®.

STOPIEŃ POŁYSKU: Mat.

WYDAJNOŚĆ TEORETYCZNA: Do 12 m2/l przy jednokrotnym gruntowaniu.

TERMIN PRZYDATNOŚCI: 36 miesięcy od daty produkcji, w fabrycznie zamkniętym opakowaniu.

OPAKOWANIA: 0,9 l, 5 l

WSKAZÓWKI BHP I PPOŻ.: Zawiera: węglowodory, C9-C11, n-alkany, izoalkany, cykliczne, < 2 % węglowodorów aromatycznych. Uwaga! Łatwopalna ciecz i pary. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Zawiera Kwasy tłuszczowe, C18-nienasycone, dimery, produkty reakcji z N,Ndimetylo-1, 3-propanodiaminą i 1,3 propanodiaminą, bis (2-etyloheksanian) kobaltu i oksym ketonu etylowo-metylowego. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Unikać wdychania pary. W przypadku niedostatecznej wentylacji stosować indywidualne środki ochrony dróg oddechowych. Przechowywać z dala od źródeł iskrzenia/otwartego ognia. Palenie wzbronione. Pomieszczenie, po zastosowaniu produktu, należy wietrzyć do zaniku zapachu przed oddaniem do użytku. Puste opakowania jak i opakowania zawierające pozostałości farb przekazać do punktu zajmującego się zbieraniem tego rodzaju odpadów. Szczegółową informację na temat możliwości zbierania odpadów można uzyskać w lokalnym urzędzie gminy.

TRANSPORT I PRZECHOWYWANIE: Farbę chronić przed zamarzaniem. Przechowywać i transportować w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze od +5°C do +25°C.

ATRYBUTY PRODUKTU

Zastosowanie Metal i drewno
Rodzaj Emalia
Stopień połysku Mat
Kolor Białe i kolor
Rozcieńczalność Rozpuszczalnikowe

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl