Slajd

Emulsja Jedynka Fasadowa Biała

Kod produktu: Fasadowa
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 130,90 zł 130.90
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 130 pkt [?]
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Ekologiczna, dyspersyjna farba akrylowa do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Tworzy matowe, odporne na warunki atmosferyczne powłoki, zapewniające długotrwały efekt dekoracyjny. Wyrób charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża. Mikroporowata powłoka farby zapewnia mikrowentylację pomalowanej powierzchni.

JEDYNKA® FASADOWA AKRYLOWA FARBA DO ELEWACJI I WNĘTRZ

  • trwałe kolory
  • odporność na warunki atmosferyczne
  • łatwe malowanie
  • efekt jednolitej powłoki, brak smug od pędzla
  • ekologiczna receptura
  • super wydajność: ok. 8 m2/l przy jednokrotnym malowaniu

UWAGA! Podana cena dotyczy farby w kolorze BIAŁYM. Aby zapytać o cenę produktu barwionego skontaktuj się z nami: sklep@dekoracjewnetrz.eu

Jedynka Fasadowa - Karta Kolorów - Kliknij

PRZEZNACZENIE

Produkt przeznaczony jest do dekoracyjno-ochronnego malowania tynków cementowych i cementowo-wapiennych na zewnątrz pomieszczeń oraz ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych i obiektach użyteczności publicznej oraz do dekoracyjnego malowania powierzchni betonowych.

APLIKACJA

1) PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA: Nowe, niemalowane podłoża muszą być suche i oczyszczone z pyłu, kurzu, tłuszczu i innych zanieczyszczeń, które mogłyby ograniczyć przyczepność farby. Świeży tynk lub beton można malować po 4 tygodniach sezonowania (przy czym zalecany przedział czasowy w przypadku nowo wzniesionych budynków, to okres po upływie pierwszego sezonu grzewczego, umożliwiający odparowanie tzw. wilgoci konstrukcyjnej), po uprzednim zagruntowaniu farbą JEDYNKA® FASADOWA rozcieńczoną wodą w ilości do 30%. W przypadku renowacji usunąć łuszczące się powłoki starej farby, skredowane podłoża wypiaskować pneumatycznie, szkliste powierzchnie należy mechanicznie zszorstkować, po czym dokładnie odpylić i zmyć powierzchnię wodą. Powłoki farb klejowych i wapiennych usunąć aż do odsłonięcia tynku. Ewentualne ubytki, pęknięcia i nierówności tynku należy wypełnić odpowiednią zaprawą cementowo-wapienną, po czym zagruntować rozcieńczoną farbą.

2) MALOWANIE: Można aplikować: pędzlem, wałkiem, natryskiem pneumatycznym. Produkt do malowania nie wymaga rozcieńczania. Farbę należy wymieszać. Malować 2- lub 3-krotnie. Farba schnie około 2 godziny. Kolejne warstwy zaleca się nakładać po upływie co najmniej 4 godzin. Farby nie należy mieszać z wapnem ani nakładać na powierzchnie zagruntowane mlekiem wapiennym. Prace malarskie prowadzić w temperaturze od +5°C do +25°C. Uwaga! W celu uniknięcia różnic w odcieniach należy przygotować odpowiednią ilość farby z jednej partii produkcyjnej.

3) CZYSZCZENIE NARZĘDZI: Przed przystąpieniem do mycia narzędzi należy je dobrze wytrzeć, w celu usunięcia możliwie największej ilości produktu. Rozcieńczalnik/mycie narzędzi: Woda.

KOLOR: Biały z możliwością zabarwienia na 232 kolory: Paleta barw

STOPIEŃ POŁYSKU: Mat.

WYDAJNOŚĆ TEORETYCZNA: Do 8 m 2 /l przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od chłonności podłoża i użytego narzędzia malarskiego.

TERMIN PRZYDATNOŚCI: 36 miesięcy od daty produkcji, w fabrycznie zamkniętym opakowaniu

WSKAZÓWKI BHP I PPOŻ: Produkt zastosowany zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją nie stwarza zagrożenia dla zdrowia i środowiska. Farbę należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Pomieszczenia zamknięte, po zastosowaniu farby, należy wietrzyć do zaniku zapachu i po tym czasie nadają się one do użytkowania. Płynnych pozostałości nie wylewać do kanalizacji. Należy je przekazać firmom specjalistycznym posiadającym stosowne zezwolenie, w celu utylizacji. Puste opakowania należy oddać do odzysku. Produkt nie jest sklasyfikowany jako niebezpieczny. Karta charakterystyki dostępna na życzenie Klienta

TRANSPORT I PRZECHOWYWANIE: Farbę przechowywać i transportować w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze od +5°C do +25°C. Składować w pomieszczeniach suchych i przewiewnych. Uwaga! Chronić przed zamarzaniem i promieniowaniem słonecznym.

PARAMETRY TECHNICZNE: Lepkość (+23°C) KU 100-110 Gęstość ok. 1,5 g/cm3 Czas wysychania powłoki w temp. +23°C 2-3 godz. INFORMACJE DODATKOWE Kat. A/c. Dopuszczalna zawartość LZO od 2010 r. – 40 g/l. Kat. A/a. Dopuszczalna zawartość LZO od 2010 r. – 30 g/l. Produkt zawiera poniżej 30 g/l LZO. Produkt posiada Atest Higieniczny. Norma: ZN-WG-13:2008.

ATRYBUTY PRODUKTU

Zastosowanie Ściany elewacyjne
Rodzaj Emulsja
Stopień połysku Mat
Kolor Białe i kolor
Rozcieńczalność Wodorozcieńczalne

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl